Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

E keni parë kërcimin joshës e provokues të Olta Gixharit? Është momenti (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nëse ende nuk e keni parë kërcimin joshës e provokues të aktores Olta Gixhari në finalen e “Në një javë” me Arbana Osmanin, atëhere ky është momenti.

Olta vetë nuk u shpreh shumë e kënaqur nga performanca por Arbana e siguroi që kjo video do bënte namin në rrjetet sociale dhe kishte shumë të drejtë.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/dj1gDIkp3M4″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img