Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
2.1kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

“ E kemi prezantuar dy veta”, Arbana Osmani jep lajmin e ëmbël në natën finale të Big Brother

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në nisje të spektalit të natës finale të “Big Brother Vip”Arbana Osmani ka dhënë për herë të parë një lajm shumë të bukur për publikun. Moderatorja e ka cilësuar këtë show si më të bukurin e jetës së saj, pasi ka konfirmuar se është shtatzënë.

“Ndoshta ju nuk e dini, po kjo është hera e parë që e them. ‘Big Brother VIP’ këtë vit e kemi prezantuar dy veta”, u shpreh Arbana, ndërkohë të gjithë duartrokitën për lajmin e gëzuar. Mbrëmjen e sotme në finale janë Iliri, Beniada, Donaldi dhe Einxhel, ku njëri prej tyre do të rrëmbejë çmin e madh.

Më shumë
spot_img
spot_img