Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

“E kemi parë në Shkodër”, policia vijon kërkimet për 28-vjeçarin e zhdukur nga Erseka

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia vijon kërkimet për 28-vjeçarin nga Erseka, i cili prej disa ditësh rezulton i zhdukur.

Bëhet me dije se policia ka marrë një telefonatë ku thuhej se të riun e kishin parë  në një kafe në Shkodër.

Pas hetimit nga policia rezulton se nuk bëhej fjalë për të njëjtin person. Sipas familjarëve nga kamerat e sigurisë së lokalit ku mendohet të jetë parë djali rezulton se nuk ishte i njëjti person me atë që përshkruante telefonata.

Sherfi Mukaj i datëlindjes 30.04.1993 mësohet se përpara se të zhdukej ka lënë makinën dhe sendet e tij personale (kartën e identitet dhe një telefon). Ai është zhdukur pa lënë gjurmë që nga data 1 nëntor, ndërsa prindërit e tij kanë ardhur nga Amerika për të gjetur djalin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img