Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

E kemi parë gjithmonë të kuruar, por shihni çfarë ndërhyrjesh kryen në fytyrë Renato Mekolli (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shefin më të famshëm të kuzhinës në Shqipëri, Renato Mekoollin e kemi parë gjithmonë të kuruar në maksimum.

 Mirëpo,  bukuria e tij vjen dhe për shkak të ndërhyrjeve që kryen në fytyrë për zhdukjen e rrudhave.

Në videon e mëposhtme është i gjithë proçesi i kryerjes së ndëryrjes, e cila është në modë jo vetëm nga femrat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img