Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“E ke marrë burrin plak, mos e qit foto”, Adelina Tahiri revoltohet me ndjekësen dhe i kthehet keq: Nuk e kuptoj tipin e këtyre…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo prej disa kohësh është në një lidhje me Serjozha Markov.

Së fundmi bukuroshja ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj në Insagram, ku pyetjet kanë qenë të shumta.

Por si duket një pyetje e ka revoltuar këngëtaren.

Dikush i shkroi Adelinës: “Shumë plak e ke marrë plakun oj virane, mos e qit foto”.

Këngëtarja nuk e la pa një përgjigje ndjekësen, së cilës i shkroi: “Nuk e kuptoj tipin e këtyre njerëzve! Realisht nuk meritojnë vëmendje. Po duhet ta them: Po të ishte martesa sikur zgjedhjet apo partitë, do ju kuptoja plotësisht! Nuk e martova për t’i pëlqyer dikujt burri im! U martova se e deshta! Shumë e thjesht. Pse juve duhet t’ju pëlqejë burri im, s’e kuptoj!”.

adelina tahiri 10
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img