Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

‘E ke gati para zgjedhjeve’, Rama nxjerr VIDEO nga dita e 68-të e punimeve, shikoni si duket në të mbaruar Spitali Memorial i Fierit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar në rrjete sociale një video nga dita e 68-të e punimeve nga Spitali i ri Rajonal Memorial i Fierit, i cili po ndërtohet nga miqtë turq.

Aty po punohet me ritme të shpejta, 24 orë në ditë dhe duket se punimet kanë avancuar, si në strukturën e jashtme, ashtu edhe brenda.

Dhomat janë duke përfunduar, madje edhe punimet hidro-sanitare kanë ecur goxha. Shihni videon për të parë më qartë se si duket në të mbaruar spitali më ri që po ndërtohet në Fier.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img