Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

E kapën në shtrat me vajzën, adoleshenti vret 16-vjeçaren, njerkun dhe nënë e saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një adoleshent është deklaruar fajtor në SHBA për vrasjen e trefishtë të një vajze 16-vjeçare, njekurn dhe nënën e saj.

Ai u deklarua fator dhe akuzohet për vrasjen e e Shelly Moon, nënës së saj Margarett Moon dhe të dashurit të nënës së saj Nikki Metcalf, ngjarje e ndodhur në shkurt.

Johnson18 vjeç, ishte në një lidhje me 16-vjeçaren Shelly dhe se bashkë me një grup adoleshentësh të tjerë kishin shkruan në shtëpinë e saj.

Motra dhe vëllai i 16-vjeçares të cilët fatmirësisht dolën gjallë nga kjo ngjarje ka treguar se si ndodhi ngjarja.

Ata treguan se adoleshentët kishin konsumuar alkool. Më pas 16-vjeçarja ishte shtrirë ndërsa autori Johnson ishte shtrirë pranë saj dhe po abuzonte seksualisht me të.

Kur njerku i 16-vjeçares pa këtë situatë atëherë goditi adoleshentin, ndërsa ky i fundit duke ngritur pantallonat qëlloi me armë në kokë njerkun e 16-vjeçares.

Adoleshenti më pas qëlloi dhe vrau zonjën Moon dhe Shelly, duke u thënë më vonë hetuesve se i vrau sepse “nuk donte të kishte asnjë dëshmitar”.

shelly moon
Vajza 16-vjeçare
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img