Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

‘E kapëm një peshk në Vlorë’, ish-ministrja e PD poston foton e bukur nga Vlora me bashkëshortin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3670f104840695d4f1d34660efb09d0b

Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu ka qenë një ndër emrat më të rëndësishëm në PD në vitet 2005-2013.

Ish-deputetja Bregu është shumë aktive në rrjete sociale, ku poston foto nga aktivitetet e saj politike dhe rrallë herë nga përditshmëria e saj.

Ditën e sotme politikania ka postuar një foto, ku shfaqet sëbashku me bashkëshortin në qytetin e Vlorës. “E kapëm një peshkë në Vlorë”, ka shkruar Majlinda Bregu krahas fotos.

Prej kohësh Majlinda Bregu mban postin e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal.

Më shumë

spot_img
spot_img