Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

‘E kam ndjerë atë dhimbje, jam shitur’, Stresi i bën ‘diss’ të gjithëve: Do vij në verë dhe do ua q* listën e dasmës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c20a18abbb755919e82bbd9f609e928b

Arkimed Lushaj, prej disa muajsh ndodhet në arrati, pasi është shpallur në kërkim nga policia për pjesëmarrje dhe organizim grumbullimi në protestën për vrasjen e të ndjerit, Klodian Rasha.

Me anë të një fotoje të publikuar nga vetë reperi, ai paralajmëron se do të kthehet në verë në lagjen e tij. Teksa fliste me miqtë e tij me kamer, reperi ‘rebel’ u shpreh se nuk do t’i shiste miqtë e tij as për një milionë paund, pasi edhe ai vetë e ka përjetuar këtë “tradhëti”.

Stresi kur u arratis nga Shqipëria, publikoi disa story të ndryshme ku fajësonte për tradhëti disa “shokë” të tij, të cilët e lanë në baltë dhe nuk e mbështetën në protesta, madje disa i ka akuzuar se kanë bashkëpunuar me policinë për të spinuar Arkimedin.

“As për 1 milion paund nuk e shes shokun sepse e kam ndjerë atë dhimbje, vetë jam shitur, po në fund kanë shitur veten! Kthehet baba në lagje këtë verë e jua q… listën e dasmës”,ka shkruar reperi.

154114078_194651465769680_6759702555547529155_n_copy.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img