Hapësire reklamuese

Sporti

“E ka tradhtuar”, Vesa zbulon “sekretin” e vëllait të Mërgim Berishës: Më ka shkruar

Shkruar nga Newsbomb
“E ka tradhtuar”, Vesa zbulon “sekretin” e vëllait

‘Telenovela’ “shoqja më mori burrin” vazhdon! Një tjetër episod me fakte tronditëse është “publikuar” së fundmi. Ka qenë vetë banorja e Big Brother Vip Kosova dhe njëherazi dhe ish e fejuara e futbollistit shqiptar Mërgim Berisha, Vesa Vllasaliu, e cila ka shokuar me deklaratat saj lidhur me familjen e ish-partnerit, kryeisisht me vëllain e këtij të fundit.

Nisur nga intervista që Besart Berisha dha disa ditë më parë ku tregoi se si ishte “keqtrajtuar” vëllai i tij dhe se banorja e Big Brother ishte ajo që ndau futbollistin nga familjarët, Vesa ka thënë se kur ajo ishte njohur me Mërgimin vëllai i tij i kishte shkruajtur.

Për gjitha këto akuza të ngritura ajo tha se ka foto të bisedave dhe se mund t’i vërtetojë tepër lehtësisht.

“E para unë shyqyr i kam ca gjëra, e kam avokatin dhe ma merr mendja që i publikon çdo ditë. Tjetra, vëllai i vet normale që flet keq për mua se e kam edhe një gjë që ai më ka shkruajtur mua, është i martuar ka dhe tre fëmijë e ka tradhtuar edhe gruan. Më ka shkruajtur edhe mua, kur e kam njohur ish-të fejuarin tim. E kam edhe screen-shot. Le të flasin çfarë të duan i kam unë të gjitha dhe avokati im flet me ta”, tha Vesa gjatë spektaklit të mbrëmjes së ndjeshme në Big Brother Kosova.

@bigbrothervipofficial2 #bigbrother #bigbrothervipkosova #bigbrotherkosova #vesa #vesavllasaliu ♬ original sound - Big Brother VIP Kosova

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese