Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

E ka përmendur disa herë, del foto e parë e Efit me të dashurin?

Lajme të ngjashëm

Efi si brenda shtëpisë së Big Brother Vip dhe jashtë vijon të tërheqë vëmendje dhe të jetë mjaft e komentuar.

Gjatë qëndrimit të shtëpi ajo ka përmendur disa herë partnerin e saj, i cili e priste jashtë shtëpisë, mirëpo përveçse është ekonomist nuk dha asnjë detaj tjetër.

Së fundmi, Efi festoi ditëlindjen  në nëj festë të madhe me personazhe të njohur dhe me miq, e s’kishte si të mungonte as partneri i ish-banores së Big Brother.

Lart e poshtë nëpër rrjet është duke qarkulluar një foto ku po aludohet se i dashuri i saj është djali në foton e mëposhtme.

Por për aq kohë sa nuk ka asnjë reagim nga vetë e zonja e punës, nuk jemi të sigurt nëse djali që shfaqet duke u përqafuar me Efin është vërtet partneri i saj apo thjesht një mik i ftuar në ditëlindje.


Më shumë