Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

E ka mbajtur gjithmonë të fshehtë, Klajdi Haruni kapet mat me të dashurën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari Klajdi Haruni është munduar ta mbajë gjithmonë të fshehtë jetën personale.

albsig

spring

Por mbrëmjen e kaluar këngëtari është kapur mat në praninë e një femre misterioze.

Klajdi është parë në një club në Prishtinë në shoqërinë e miqve dhe të një bruneje bukuroshe, për të cilën aludohet se është partnerja e këngëtarit.

Kjo gjë mbetet për t’u parë në vazhdi, pasi këngëtari ende nuk e ka konfirmuar.

u.jpeg

dfg.jpeg

gh.jpeg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img