E ka fiksim të tregojë mbathjet, Morena Taraku përfundon stërvitjen intensive dhe i zbulon të gjitha... (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:09 04-07-2020 E ka fiksim të tregojë mbathjet, Morena Taraku përfundon stërvitjen intensive dhe i zbulon të gjitha... (FOTO) Morena Taraku

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Bukuroshja zeshkane, përveç jetës profesionale, merr vëmendje të madhe dhe për shkak të jetës së saj private.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht në Instagram. Së fundmi Morena ka publikuar një foto në Instastory, pas stërvitjes intensive, ku ka treguar trupin perfekt, shumë të tonifikuar.

Ajo ka ulur në maksimum tutat e saj të shkurtra duke nxjerrë në pah mbathjet e kuqe dhe abdominalët perfektë.  

mori.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012149095535278
array(1) { ["section"]=> string(111) "e-ka-fiksim-te-tregoje-mbathjet-morena-taraku-perfundon-stervitjen-intensive-dhe-i-zbulon-te-gjitha-foto-212835" }