Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

E joshi me foto dhe video, dënohet me 6 vite burg mësuesja që kreu marrëdhënie seksuale me një të mitur (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c159449131aa6542bd2bb0a6347b95f1

Një mësuese është dënuar me 6 vite burg, pasi akuzohet se kreu marrëdhënie seksuale me një djalë 15 vjeç, të cilin e njohu përmes Snapchat.

35-vjeçarja Kandice Barber nga Buckinghamshire, ishte shpallur fajtore për nxitjen e një fëmije për t’u marrë me veprimtari seksuale.

Mësuesja e njohu 15-vjeçarin përmes Snapchat dhe i dërgoi atij mesazhe, foto topless, si dhe video me përmbajtje seksuale, raportojnë mediet e huaja.

Gjykatësi tha: Nuk ka dyshim në mendjen time që ke vepruar në shkelje të madhe të besimit. Ju përfituat nga një fëmijë nën kujdesin tuaj dhe e përdorët atë për kënaqësinë tuaj seksuale.

Më shumë

spot_img
spot_img