Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

E ironizoi me gotën e rakisë, Meta vijon përgjigjet ndaj Ramës: Jemi popull shqiponjash, në 25 prill do t’u…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9af3b826a893c1f7457d8bbd78f2313a

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sot presidentin Meta ku publikoi një foto të tijën duke pirë raki.

Meta ia ktheu përgjigjen duke i përmendur kokainën kryeministrit, ndërsa vijon të japë mesazhe dhe sinjale. Ai ka publikuar së fundmi në rrjete sociale një foto teksa shkruan se në 25 prill shqiptarët do i japin të gjithëve një leksion demokracie.

“Shqiptarët janë një popull shqiponjash, që më 25 prill, do t’u japin një leksion të fortë demokracie të gjithë atyre, që i konsiderojnë popull sorrash dhe delesh”, shkruan Meta.

159223212_3832289153483996_6533860211064027650_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img