Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

E infektuar me Covid, aktorja publikon foto nga shtëpia dhe tregon surprizën me të cilën e gëzoi e motra

Lajme të ngjashëm

Drejtoresha e Qendrës së Artit dhe Kulturës në Korçë, Zamira Kita është infektuar me Covid.

 

Pas këtij lajmi aktorja ka ndarë një moment nga shtëpia e saj ku ka publikuar një buqetë me lule, me të cilën e ka surprizuar e motra e saj.

Këtë postim ajo e ka shoqëruar dhe me një dedikim ku i shpreh dashurinë motrës.

“Kur një nga njerëzit e mi më të dashur di të më gëzoje kështu! E shtrenjta motra ime të dua fort! Jam mirë”, tha ajo.

Siç vihet re në fund të postimit, Kita, shkruan se është mirë.

99999.jpg


Më shumë