Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

E infektuar me Covid-19 prej një jave, Dafina Zeqiri nuk duket aspak në formë (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri prej ditësh vazhdon të jetë e infektuar me koronavirus.

Sot ylli i muzikës “Pop” dhe “R&B”,  ka postuar në Instastory një video të shkurtër, ku tregon se i ka mbetur edhe një javë kohë për të kaluar virusin, teksa është duke shkuar të bëjë disa teste për të parë gjendjen shëndetësore.

Siç shihet edhe në foto këngëtarja nuk duket shumë në formë, ashtu siç jemi mësuar ta shohim gjithmonë, për shkak të gjendjes jo të mirë nga Covid-19.

Kujtojmë se së fundmi Dafina Zeqiri ka publikuar këngën më të re “Duro” e cila ka arritur 7 milionë shikime në YouTube që nga data e lançimit, një këngë që është pritur mjaft mirë nga ndjekësit e saj.

Screenshot 10 6

Screenshot 11 5
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img