Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

E imitoi plot ironi, moderatorja e njohur shkrihet së qeshuri: Të dua Olti Curri me gjithë grosh e pordhë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6aab3f614c3a799980df70d1d908e539

Moderatorja Aulona Musta është dalluar gjithmonë për ativitetin e saj të përditshëm fizik.

Ajo është një frekuentuese e rregullt e palestrës, mirëpo prej disa ditësh për të ka ndodhur diçka e papritur. Moderatorja është sëmurur dhe kjo është bërë shkak për ndryshimin e rutinës.

Blogeri Olti Curri ka përfituar nga ky rast dhe videos së saj i ka bashkangjitur një tjetër video të tij plot humor.

Olti i veshur me të kuqe dhe me një palë syze dielli si moderatorja e ka kthyer të gjithë situtën në të qeshura.

Nuk ka munguar as komenti epik i Mustës në ‘Instagram’, e cila ka qeshur pafund.

 ‘Hhahaahahahahahahahaahahahha sa gomar qe je hahahahahaahahahahahaahahahaha Te dua ty me gjithe grosh e me gjithe pordhe’, shkruan Aulona.

Kujtojmë që Olti dhe Aulona janë kolegë shumë të mirë prej vitesh.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img