Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

E humbi dy ditë më parë, Fjolla Morina përlot me dedikimin për gjyshen e ndjerë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy ditë më parë këngëtarja, Fjolla Morina humbi njeriun e saj më të shtrenjtë, gjyshen. Ishte vetë Fjolla ajo e cila e ndau me ndjekësit këtë lajm të trishtë përmes një postimi në “InstaStory”. 

Ajo ndau disa imazhe të cilat mesa duket i ka rezlizuar së fundmi, krahas së cilave i dedikoi dhe një mesazh mjaft emocionues.

“Do të mbaj derisa të shoh përsëri, gjyshe”, shkruan Fjolla dhe ndan foton e mëposhtme.

Kujtojmë se Fjolla është duke jetuar në arrati pasi është shpallur në kërkim ndërkombëtar nga policia që nga muaji prill.

205720220 1200955483701258 840383510220307622 n

Më shumë

spot_img
spot_img