Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

E humbi 1 vit më parë nga një sëmundje e keqe, Dritan Leli kujton vëllain me fjalët më prekëse: Harrove të mbaje jetë për veten tënde

spot_img

Lajme të ngjashëm

48987df4fdd44f263bd3e4a550923712

Kryetari i Bashkisë së Vlorës Dritan Leli ka kujtuar në rrjete sociale vëllain e tij të ndjerë, të cilin e humbi 1 vit më parë nga një sëmundje e keqe

. Me anë të një shënimi emocionues Leli ka gjetur fjalët më prekëse për të na thënë të gjithëve se sa shumë i mungon Edi, e jo vetëm atij, por gjithë familjes e shoqërisë.

Ai ka publikuar një foto kur ata ishin fëmijë dhe një tjetër kur u rritën e u bënë me burra me musteqe.

“Sot kemi vetëm boshllëk, jepje jetë nga jeta jote, sa më duket sikur harrove të mbaje ca më shumë për veten tënde…”,shkruan Leli në rrjete sociale.

Shënimi i plotë

E fillova rrugën e jetës 50 vite më parë, ndersa ti ishe aty. Në çdo moment të jetës të kisha pranë, si rrallë herë vëllezër të tjerë, në njohjen time.

Sot, pas një viti që nuk je më, boshllëkun tënd nuk e mbush dot asgjë.

Më mungon shumë, jo vetëm mua, por edhe shumë shokëve dhe miqve tanë, të cilët çdo ditë më flasin për ty, më tregojnë historitë dhe peripecitë që të karakterizonin ty.

Falje pa fund shume dashuri… sot kemi vetëm boshllëk.

Jepje jetë nga jeta jote, sa më duket sikur harrove të mbaje ca më shumë për veten tënde…

I paharruari Ed!

Më shumë

spot_img