Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

E hëna nis me shi dhe shtrëngata, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Java nis me ditën e Hënë, ku moti parashikohet fillimisht i kthjellët, por nga orët e mesditës në ato të pasdites do të ketë shtim vranësirash.

Në zonën e veriut dhe qendrës këto vranësira do të shoqërohen me reshje shiu të dobëta dhe lokalisht në formë shtrëngatash.

Në relievet malore në formën e stuhive dhe rrebesheve afatshkurtër.

Më shumë

spot_img
spot_img