Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

E hatashme, Kim Kardashian ‘çmend’ rrjetin veshur me bezhë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kim Kardashian është fotografuar në rrugë pasi është parë në Trattoria Emilil në lagjen Los Angeles të Encino me motrën e saj Khloe Kardashian.

Ato janë duke bërë prova dhe duke filmuar reality shoën e tyre: ‘Të qëndrojmë me Kardashianët’.

38 vjeçarja dukej rrëzëllitëse e veshur me një kostum ngjyrë mishi i cili i nxjerr plotësisht në dukje format e saj të egzagjeruara dhe të bukura.

 

auto_14519252-7117803-image-a-150_15599480174281559984930.jpgauto_14517950-0-image-a-75_15599443723301559984923.jpgauto_14517952-7117803-Trendsetter_Kim_who_welcomed_her_fourth_child_a_son_named_Psalm_-m-124_1559946396135_11559984922.jpgauto_14517954-7117803-image-m-106_15599459322951559984925.jpg

 

 

Më shumë
spot_img
spot_img