Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

E goditi me biçikletë te 9-katëshet dhe më pas e rrahu gjatë konfliktit, 58-vjeçari përfundon në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

34922a9f9adacbb5302ca695de6163a2

Një incident mes një biçiklisti dhe një kalimtari ka degraduar më pas deri në konfrontim fizik.

Shtetasi R.C., ka goditur me biçikletë një 58-vjeçar, dhe më pas është konfliktuar me të. 58-vjeçari është dërguar në spital për të marrë mjekim.

Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 15:40, tek 9-katëshet, si pasojë e një konflikti të çastit, shtetasi R.C., ka goditur me biçikletë dhe më pas është konfliktuar fizikisht me shtetasin F.H., 58 vjeç. Si pasojë e konfliktit është dëmtuar shtetasi F.H i cili është dërguar në spital për të marrë mjekim. Shtetasi R.C., është shoqëruar në ambientet e Komisariatit Nr.3 për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img