Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

“E godita Stinen” Stresi pranon dhe tregon si vrapoi për të kapur këngëtarin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi Stresi, fill pas sherrit të kolegut të tij Flori Mumajesit dhe Stines bëri një status në rrjetin social ku nënkuptohej se ai kishte marrë hak dhe e kishte goditur Stinen.

Tashmë nuk ka më nënkuptime, Stresi e ka pranuar një gjë të tillë për Telegraf. Reperi ka thënë se pas sherrit ka vrapuar për të ndjekur Stinen dhe e ka goditur ndërsa ironikisht shton “mund ta pyesni atë se çfarë i ndodhi më pas.

“Unë nuk i pash por mua më thanë se u zunë dhe vrapova e zura Stinen më poshtë Pallatit të Koncerteve, tek qendra Koin dhe i thash si na preve në besë dhe e godita, mund ta pyesni atë se çfarë i ndodhi më pas. Do ta rrah sërish, i ka prerë biletën vetes, vetëm nëse rri me polici 24 orë se kështu personalisht nuk do ta kem problem. Njerëzit e pabesë kështu e meritojnë, t’i degjenerosh sa herë t’i shohësh””, përmbyll Stresi.

Më shumë

spot_img