Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

E gjuan me grushta dhe shkelma, reperi i njohur tërheq zvarrë të dashurën në ashensor (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një incident i ndodhur në Hollywood po bën xhiron e rrjeteve sociale. Në pamjet e publikuara shihet reperi Quavo, i cili tërheq zvarrë ish-të dashurën e tij dhe e hedh në dyshemenë e ashensorit.

Këto pamje mësohet se janë regjistruar në vitin 2020 pak para se çifti t’i jepte fund lidhjes së tyre dy-vjeçare.

Kamera e sigurisë regjistroi momentin kur Saviti goditi Quavo para se të hynte në ashensor dhe u përpoq ta parandalonte atë që ta ndiqte.

Pasi shtyu derën e ashensorit, reperi rrëzon ish-të dashurën në dysheme dhe vazhdon të qëndrojë i qetë sikur nuk kishte ndodhur asnjë gjë.

Edhe pse ashensori hapet në katin tjetër, Quavo nuk e ndihmon vajzën të ngrihet dhe qëndron në këmbë ndërsa qiramarrësit shikojnë skenën.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img