Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

“E gjithë bota m’u shemb para teje”, DJ Sardi dhe partnerja bëhen prindër për herë të parë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dj Sardi dhe partnerja e tij janë bërë prindër për herë të parë. Jonisa ka sjellë në jetë djalin e tyre, i cili erdhi si një bekim në jetën e çiftit. Lajmi i bukur është bërë me dije nga vetë DJ Sardi i cili ka publikuar një foto, duke mbajtur të birin në krah. 

” GJITHE BOTA MU SHEMB PERPARA TEJE Zais Denzel Shehu 22.01.2022”, ka shkruar Sardi krahas fotos së parë me të birin.

Dyshja ka zgjedhur që të voglin e tyre ta pagëzojnë me emrin Zais.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img