Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
64 %
2.1kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
18 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

E gjeni dot sa pasaporta dhe udhëtime ka Ermal Fejzullahu? Nuk e prisnim….

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ermal Fejzullahu është një ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Këngëtari para pandemisë thuajse çdo mbrëmje ishte i ftuar në lokale të ndryshme  dhe si të gjithë këngëtarët ai ka udhëtuar në të gjitha vendet e botës.

Gjatë një interviste Ermali zbuloi  një fakt shumë interesant përsa i përket udhëtimeve të tij në vende të ndryshme për të performuar.

“Që nga mosha 14-vjeçare unë kam dal nga shtëpia duke këndu nëpër krejt botën, i kam 2100 fluturime dhe 18 pasaporta”, ka thënë Ermali .

Më herët Ermali ka rrëfyer se gjatë një koncerti ku ishte I ftuar me Sinan Hoxhën në vend të pagesës “Cash” atyre të dyve u është ofruar drogë.

spot_img

Më shumë

spot_img