Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E gëlltiti pa përtypur, 8-vjeçari nxirret nga barku i krokodilit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c8d48f109238e729665bcde8ed8f23e7

Një djalë 8 vjeç është nxjerrë nga stomaku i një krokodili ditën e djeshme në Indonezi.

Dimas Mulkan Saputra ishte duke peshkuar në një lumë me babain e tij në bregun Kalimantan të Indonezisë. Teksa po peshkonte krokodili 26 metra e kapi 8-vjeçarin dhe e gëlltiti njëherësh. Babai u përpoq të shpëtonte fëmijën, por krokodili u zhyt në ujërat e thella.

Krokodili u kap një ditë më vonë nga banorët. Ata e çanë dhe nxorën trupin e pajetë të 8-vjeçarit.

Bongga Losong, Shefi i Ekipit të Shpëtimit për Kutai tha: ‘Pasi gjetëm krokodilin, i çamë barkun nxorëm fëmijën, të cilin do ta përcjellim për në banesën e fundit”.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img