Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E futi në Benz dhe iku, rrëmbehet vajza e mitur shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë e mitur është rrëmbyer ditën e sotme nga i ish i dashuri i saj në Kosovë.

Policia njofton se vajza është rrëmbyer nga djali, i cili e ka futur në një makinë tip Mercedes dhe është larguar.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe gjetjen e vajzës.

“Është raportuar se viktima femër e mitur është marrë me dhunë nga ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar.

Raportohet se i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes me veturën e tipit Mercedes. Lidhur me rastin janë njoftuar njësitë përkatëse policore si dhe prokurori kujdestar.

Rasti është iniciuar dhe është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img