Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

E futi Berishën në një “thes” me Ramën, Paloka “i tërheq veshin” Bashës: Gabim i madh politik, mllefi që krijove vetë s’të lejon që t’i barazosh

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar pas deklaratës së bujshme të Lulzim Bashës në Kuvend, i cili etiketoi si “trekëndësh të Bermudës”, Edi Ramën, Sali Berishën dhe Ilir Metën.

Përmes një postimi në facebook, Paloka “i tërheq veshin” kreut të PD, duke i thënë se me këtë deklaratë bëri një gabim të madh politik, duke barazuar Sali Berishën me Edi Ramën.

Ky eshte gabim i madh zoti Basha ! Gabim i madh politike e njerezor ! Sado mllef te te jete mbledhur keto kohe nga nje situate qe ne fakt vete e krijove, nuk mund ti lejosh vetes te vendosesh kurre e ne asnje rrethane , shenje barazimi mes Sali Berishes dhe Edvin Rames ! Te pakten jo duke perfaqesuar demokratet !”, shkruan Paloka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img