Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

E fut dorën në një vrimë të shkëmbit, ajo që nxjerr është e pabesueshme (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

Një video e postuar në Youtube tregon momentin kur një burrë, i bindur nga disa fëmijë të vegjël, fut dorën e tij në një prej vrimave në një shkëmb dhe nxjerr prej andej makthin më të madh të shumë njerëzve, një tufë me merimanga.

Edhe pse shumë njerëz kanë fobi dhe e humbin kur shohin një merimangë të vetme, burri në video duket se nuk e vret shumë mendjen teksa kap tufën me qindra merimanga të zeza dhe i nxjerr jashtë.

 

Më shumë

spot_img