Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

E FUNDIT/ Thellohet tragjedia, del i vdekur dhe punëtori i dytë (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

ec58e291d64ea71a8520147bf2262097

Fatkeqësisht, ndërroi jetë punëtori i dytë që ndodhej nën rrënoja e skelës së shembur në një pallat në rrugën ‘’Faik Konica’’.

Ai nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të rënda. Numri i viktimave të aksidentit të sotëm shkon në dy. Sipas informacioneve nga policia, viktimat janë O. K.,36 vjeç dhe E. B.,31 vjeç, të cilët i zunë poshtë rrënojat e skelës së shembur.

Ndërsa dy punëtorët e tjerë të transportuar në Spitalin e Traumës ndodhen në gjendje të rëndë shëndetsore.

Në vendngjarje, kanë mbërritur dhe efektivë të lartë të Policisë së Shtetit, ku midis tyre është dhe Tonin Vocaj.

Tonin Vocaj dhe efektivë madhorë

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img