E ftuara e veçantë që ndenji natën vonë me De Biasin pas humbjes së kombëtares (FOTOT EKSKLUZIVE)

Publikuar tek: sport, më 09:37 25-03-2017 E ftuara e veçantë që ndenji natën vonë me De Biasin pas humbjes së kombëtares (FOTOT EKSKLUZIVE)

 Shqipëria luajti mbrëmë ndeshjen historike kundër Italisë në të cilën u mposht me rezultatin 2-0 në stadiumin "Renzo Barbera" të Palermos.

Trajneri kuqezi Gianni de Biasi e përjetoi njësoj si ne këtë humbje edhe për faktin që tifozët mund të na kishin penalizuar.

Pas mesnate në hotel ka qënë edhe vajza e De Biasit, Chiara Sofia De Biasi, ajo e cila i ka qëndruar pranë në atë moment aspak të lehtë për teknikun.

Trajneri duket i lumtur teksa shihet nën shoqërinë e vajzës së tij, Chiara Sofia dhe mund të thuhet që për disa minuta e ka harruar fare se çfarë ndodhi në stadium.  

25-vjeçarja, e cila jeton në Trieste dhe studion për mjekësi-kirurgji ka dëshmuar edhe më herët se është një prej tiofozeve më të flakta të kombëtares shqiptare. 

44.jpg

22.jpg

11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096008777618408
array(1) { ["section"]=> string(101) "e-ftuara-e-vecante-qe-ndenji-naten-vone-me-de-biasin-pas-humbjes-se-kombetares-fotot-ekskluzive-73077" }