Tirana
broken clouds
17.3 ° C
17.3 °
17.3 °
70 %
3.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

E ftoi në bashkëpunim pas 25 prillit, Basha: Rama nuk do të jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste sot për gazetarin Denis Minga tha se është i gatshëm që të bashkëpunojë me opozitën dhe Lulzim Bashën, por vetëm nëse ky i fundit distancohet nga Meta dhe Berisha.

I bindur Rama u shpreh se PS do e formojë vetëm qeverinë. Ndërkohë Basha ka reaguar me anë të një shënimi të shkurtër në Twitter.

Kreu i PD thotë se masivisht shqiptarët në 25 prill do votojnë nr.9 dhe se Rama kurrë nuk do të bëhet pjesë e qeverisjes së koalicionit të opozitës së bashkuar.

Shënimi i Bashës

Në 25 prill shqiptarët do votojnë numrin 9 për ta larguar Ramën dhe ai nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë. Koha e tij ka mbaruar. Ne do të sjellim ndryshimin dhe Shqipëria do fitojë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img