Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

E frikshme në Vlorë, makina që po ndiqej nga policia përplaset me një tjetër dhe përmbyset, plagoset rëndë një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë, por që fatmirësisht pa viktima ka ndodhur sot pasdite në Vlorë.

Policia ishte duke ndjekur një makinë në rrethana ende të paqarta, ndërsa kjo e fundit po bënte manorva të rrezikshme për t’i shpëtuar.

Si pasojë është përplasur me një makinë tjetër dhe është përmbysur. Nga përplasja e fortë kanë mbetur të plagosur dy persona, një prej tyre rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “10 korriku”, ndërsa mësohet se shoferi i makinës nuk i ka ndaluar postbllokut të policisë.

Më shumë

spot_img
spot_img