Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

E FRIKSHME në Maqedoni, 10 herë më shumë viktima nga Covid se në Shqipëri, shifra të larta dhe në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Maqedonia e Veriut ka raportuar shifra të larta Covid-i ditën e sotme në vend.

Janë regjistruar 824 raste të reja dhe 31 viktima, 3 herë më shumë se sa në Shqipëri ku sot u regjistruan 3 humbje jete.

Screenshot 52

Nga ana tjetër dhe Greqia, megjithëse me pak ulje ka pasur shumë viktima, 67 në 24 orë. Janë regjistruar 2411 raste te reja duke e çuar në 313.444 numrin total të të prekurve nga Covid.  

Screenshot 51
spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img