Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

E frikshme në Konispol, fëmija 4 vjeç nga Berati bie nga ballkoni, është në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Konispol. Një fëmijë 4 vjeç u rrëzua nga ballkoni i shtëpisë teksa ishte duke luajtur.

Ai është dërguar menjëherë në spitalin e Sarandës pasi familjarët e tij janë alarmuar, dhe është duke marrë trajtim mjekësor.

Mësohet se familja e fëmijës është me origjinë nga Berati dhe të cilët punojnë në Konispol.

Fëmija thuhet se është në gjendje të rëndë.

Më shumë

spot_img
spot_img