Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

E frikshme/ I kafshoi veshin dhe donte t’i nxirrte sytë, 29-vjeçari sulmon brutalisht të dashurën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fa95538559e2c3da9386aff5b0763cfe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britani.

Një adoleshente 19-vjeçare është sulmuar brutalisht nga i dashuri i saj Jamie-Lee Clarke, 29 vjeç.

Mediet e huaja bëjnë me dije se e reja është goditur vazhdimisht me një bombël gazi në fytyrë.

I dashuri 10 vite më i madh sesa e reja, i kafshoi veshin dhe mw pas u përpoq ti nxirrte sytw.

Banditi nuk ka ngurruar së godituri vajzën edhe pse ajo i lutej vazhdimisht për ta lënë të lirë.

U desh një justifikim i të resë për të shkuar në tualet, që të arratisej nga i akuzuari.

Një kalimtar kishte parë gjithë skenën sesi ajo po vraponte për të shpëtuar dhe e kishte ndihmuar duke e marrë në makinën e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img