Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

E frikshme në Athinë/ Gjendet një valixhe në pusetë, brenda ndodhej trupi i dekompozuar i një gruaje

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

397a807046de86f84466972ee11f9c83

Një ngjarje e rëndë, tepër tragjike dhe ideale për një skenarist hollivudi ka ndodhur sot në Athinë të Greqisë.

Brenda një pusi është gjendur një valixhe e cila ka ngjallur dyshime. Pasi është hapur është konstatuar që brenda saj ishte trupi i pajetë i një gruaje.

Valixhja u gjet nga një gjahtar i zonës së Vilia-s në Athinë. Valixhja ishte hedhur në një pus, në autostradën e vjetër për në Tebë, në një zonë që ishte veçanërisht e vështirë për t’u gjetur.

Trupi ishte i dekompozuar dhe dyshohet se gjendej aty për një kohë të gjatë dhe i vetmi objekt brenda valixhes ishin të brendshmet e një gruaje.

Policia greke ka nisur hetimet për identifikimin e trupit dhe autorëve të krimit.

1609271534_image21.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img