Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E fotografojnë në tualet, këngëtarja shqiptare nuk përmbahet: Mbajnë radhë për t'i bërë FOTO m*tit tim

Shkruar nga Newsbomb

Enca Haxhia është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara. Ajo tërheq vazhdimisht vëmendjen me deklaratat e saj por edhe me fotot provokuese që publikon në mediat sociale.

Së fundmi në rrjet qarkulloi një foto, ku këngëtarja ishte fotografuar në tualet. Ndërkohë kjo e ka irrituar Encën, e cila ka dhënë reagimin e saj pa u përmbajtur në Instagram.

"E dini çfarë është patetike? Njerëzit që mbajnë radhë në tualete vendesh publike dhe presin që unë të dal dhe të më bëjnë foto. Njerëzit rrinë në radhë për të më bërë foto pasi unë ka kryer jashtëqitjen. Me siguri ata presin në radhë për t'i bërë foto edhe mutit tim po ashtu. E dini çfarë është më shumë patetike? Njerëzit që krahasojnë foton time sapo dal nga tualeti me fotot në Instagram.

Leksione për ju dështakët: Unë jam aq e çmuar dhe e rëndësishme, saqë ju fotografoni mutin tim. Unë jam Zoti juaj. Dhe sa për krahasimet...edhe në ditët më të këqija, ndihem si krijesa më e bukur në botë sepse ashtu jam. Dhe kështu duhet të ndiheni të gjithë (përveç ziliqarëve, ju keni Zot mutin tim)", shkruan Enca.

-640-0-5c345fd922e38.jpg

-640-0-5c345fd9bfd58 (1).jpg

-640-0-5c345fd8875b6.jpg

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese