Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

E filmon gjatë marëdhënies intime, nuk e beson çfarë i ndodh më pas

spot_img

Lajme të ngjashëm

c7d4da08700b855350a536f4017e53bb

Një 30 vjeçar u përball me një akuzë të pazakontë në Zelandën e Re.

 

Ai regjistroi në kamera gjatë marrëdhënies intime që pati me një prostitutë. Më vonë, vajza i gjen një telefon me kamera ndezur të fshehur në xhaketen e tij.

Ajo u përball me të por ai i mohoi akuzat. Kështu që, vajza merr telefonin dhe e dorëzon në polici.  Gjatë marrjes në pyetja në gjykatë, gjykatësi e pyet burrin se pse kishte filmuar në kamera:

“E regjistrova sepse doja ta shikoja më vonë. Nuk kisha para të mjaftueshme për ta paguar gjatë gjithë kohës. Është shumë e shtrenjtë” u shpreh ai para gjykatësit.

Ai i shpëtoi burgut duke i paguar vajzës shumën prej 300 dollarësh.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img