Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

“E errëta” e “Qemal Stafës”: Kush po e merr kullën 19 katëshe, kompania që po derdh 40 milion euro dhe një drejtoreshë që ngurron të firmosë

Lajme të ngjashëm

Versioni aktual me kullë biznesi

Më shumë