Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

E enjtja nis me diell dhe kthjellime, temperaturat nesër shkojnë deri në 25°C

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mot e diell dhe vranësira kalimtare do të mbizotërojë ditën e nesërme në vendn tonë.  Edhe nesër pritet të kemi mot të qëndrueshëm, ndërsa  temperaturat do të shkojnë deri në deri 25° C në zonat bregdetare.

Ditën e enjte do të vijojë moti i qendrueshëm. Përgjithësisht do të mbizotërojë moti i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare. Era parashikohet të fryjë me drejtim verilindje – veriperëndim e 1-8m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zona malore 6 deri 23°C

në zona e ulëta 7 deri 26°C

në zona bregdetare 9 deri 25° C

Më shumë
spot_img
spot_img