Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

E ëma i ka ditëlindjen, Hashim Thaçi gjen mënyrën për ta uruar me fjalë të ëmbla

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nëna e ish-presidentit të Kosovës Hashim Thaçit, Hyra Thaçi, sot feston ditëlindjen dhe mbush 84 vjeç.

Në ditën e saj të lindjes nuk ka mundur dot të jetë i pranishëm djali i saj, Thaçi, i cili ndodhet në paraburgim në Gjkatën Speciale të Hagës, por megjithatë ai nuk ka harruar të urojë nënën e tij, duke e telefonuar.

Ndërsa djali i Thaçit, Endriti ka publikuar në Instastory momentin kur nëna e Hashim Thaçit bisedon me djalin e saj në telefon.

Urimi më i dashur për ditëlindjen e saj. Gjyshja me babin”, ka shkruar Endriti në foton që shpërndan në rrjetet sociale.

eth 1

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img