E ekzagjeron aktorja e famshme, i “pret” kokën Donald Trump-it (Foto)

Publikuar tek: bota, më 19:31 30-05-2017 E ekzagjeron aktorja e famshme, i “pret” kokën Donald Trump-it (Foto)

Komediania e famshme amerikane Cathy Griffin, ka shkaktuar debate të shumta pas postimit të një fotografie ku shfaqet teksa mban në dorë një kokë manekine të presidentit amerikan Donald Trump, të mbuluar nga gjaku.

Ajo e postoi foton pjesë e një seti nga fotografi Tyler Shields, i njohur për foto me përmbajtje dhune dhe mistike.

Gjatë realizimit ajo dhe fotografi bënë shaka sesi do duhet të arratisen në Meksikë pas publikimit. Veprimi i saj ka marrë kritika të shumta dhe jo vetëm nga mbështetësit e Trump.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tmerr në cirk, ariu sulmon spektatorët dhe plagos disa fëmijë (VIDEO)
Shpërthim i fuqishëm në Kabul, të paktën 50 të vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.012968063354492
array(1) { ["section"]=> string(70) "e-ekzagjeron-aktorja-e-famshme-i-pret-koken-donald-trump-it-foto-80571" }