Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E dyta në Elbasan, Flutura Açka: Nëse më preken principet ka divorc. Çomo dhe Bozo janë profesioniste në fushën e tyre

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

155d83423608ae0352e0916ebda4ef1f

Shkrimtarja e njohur Flutura Açka ka komentuar pjesëmarrjen e saj në listat e kandidatëve për deputetë, e dyta në Elbasan për PD, ku tha se nëse i cënohen ato principe që ajo ka, atëherë largohet.

Açka debatoi me gazetarin Genc Burimi, i cili tha se po përfshihet në politikë me partinë e 21 janarit.

Më tej ajo komentoi edhe kandidimin e Çomos dhe Bozos, teksa tha se të dyja zonjat janë profesioniste dhe model në profesionin e tyre.

Açka: I kam të forta rrënjët që të qëndroj me këmbët e mia. Nëse më preken principet e mia themelore atëherë ka divorc. Unë jetoj me parimin nëse bota dhe unë nuk merremi vesh, atëherë duhet të ndryshojë bota.

Burimi: Pra, këto parime ju lejojnë që flini me 21 janarin e PD-së? Ju jeni intelektuale dhe keni një sens kritik.

Açka: Jo nuk e thash këtë gjë.  

Burimi: Unë ua jap si një këshillë që do të mbeteni shumë të zhgënjyer. Është zgjedhja juaj, por për mua nuk është e ndershme intelektualisht.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img