Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

“E dini kush jam unë?” Bora Muzhaqi u prezantohet fëmijëve që shkuan në Kuvend: Jam ministja e kalamajve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme me ftesë të deputetes Jorida Tabaku, disa fëmijë kanë shkuar në Kuvend, për të parë nga afër Parlamentin e Shqipërisë.

E teksa fëmijët janë ulur në disa karrige ministrja për Rininë dhe Fëmijët, ka shkuar pranë tyre dhe u ka thënë se është “minstrja e kalamajve”.

Bora Muzhaqi: E dini se kush jam unë?

Fëmijët: Jo

Bora Muzhaqi: Jam ministrja e kalamajve

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img