Hapësire reklamuese

Politikë

“E dini kush jam unë?” Bora Muzhaqi u prezantohet fëmijëve që shkuan në Kuvend: Jam ministja e kalamajve

Shkruar nga Newsbomb
“E dini kush jam unë?” Bora Muzhaqi u prezantohet

Ditën e sotme me ftesë të deputetes Jorida Tabaku, disa fëmijë kanë shkuar në Kuvend, për të parë nga afër Parlamentin e Shqipërisë.

E teksa fëmijët janë ulur në disa karrige ministrja për Rininë dhe Fëmijët, ka shkuar pranë tyre dhe u ka thënë se është “minstrja e kalamajve”.

Bora Muzhaqi: E dini se kush jam unë?

Fëmijët: Jo

Bora Muzhaqi: Jam ministrja e kalamajve

https://youtu.be/wLvApPGEiGk

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese