Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

E dini çfarë ka punuar më parë Presidenti Nishani? E zbulon moderatori

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndoshta shumëpak prej jush e dinë se Presidenti Bujar Nishani e ka nisur duke bërë një punë të thjeshtë: kamarier. Këtë fakt interesant na e zbulon moderatori Edi Oga duke mos harruar të përdorë edhe ironinë e tij të hollë.

“Kam një të përbashkët të madhe me Presidentin Nishani; edhe unë si ai, e kam filluar karrierën si kamarier… ky është një ogur i mirë dhe, ku i dihet, mbase një ditë edhe ai bëhet spiker në radio, si unë”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img