Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

E diela perfekte për të gjithë adhuruesit e plazhit, ja si do të jenë temperaturat për ditën e sotme

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dita e sotme do të jetë perfekte për të gjithë ata që adhurojnë plazhin, pasi temperaturat do të jenë të larta dhe do të arrijnë vlerat maksimale në zonat bregdetare.

Sipas Shërbimit Metereologjik Ushtarak, e diela parashikohet me mot të kthjellët dhe plot orë me diell. Përjashtim të lehtë bëjnë vranësirat e pakta kalimtare në orët e mesditës në relievet malore.

Duke filluar nga orët e mesditës era do të fryjë relativisht e fortë me shpejtësi 3-7m/s dhe drejtim kryesor nga kuadrati i veriut. Për ditën e Diel fortësia e erës bie dhe parashikohet me shpejtësi 1-3m/s erë ideale për qëndrimin në bregdet.

221977022 1214369125669091 4053298833675924690 n 1

Më shumë

spot_img