Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

E diela ideale për pushime në bregdet, por në zonat malore shi, mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E diela pritet të jetë e bukur dhe shlodhëse.

Dita e diel parashikohen të kenë mot kryesisht të kthjellët, por në relievet kodrinore dhe malore nuk do të mungojnë vranësirat kalimtare hera-herës deri të dendura, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Mëngjesi i ditës së dielë do të jetë me vranësirat në relievet malore dhe ato kodrinore do të shoqërohen me reshje shiu afatshkurtër, por në formën e stuhive dhe rrebesheve shoqëruar me shkarkesa elektrike si dhe breshër.

Reshjet do të jenë në relievet e larta malore.

Vija bregdetare do të jetë kryesisht e kthjellët dhe temperatura jo të larta ideale për të kaluar këtë ditë pushimi.

Më shumë

spot_img
spot_img